Sezóna 2012-2013

Závěr sezóny 2012/2013 nám v OP1 vyšel

Po postupu do "horní šestky" jsme druhou část sezóny s novým členem, Lubošem Mišejkou, zvládli nadstandardně a o prsa korejské závodnice jsme proklouzli do KS-II. Pomohlo nám několik faktorů, kromě teda našich morálně volních vlastností a předností, například také to, že Peťa Horák přestal nastupovat za Radostice (že by na vině byl konkurenční sport, triatlon?).
RSST Brno-venkov - OP I. třídy, muži 2012/2013, tabulka soutěže po 10. kole - Nadstavba
Rebešovice "A" - konečná tabulka sezóny 2012/2013:

 
  Mužstvo U V R P Body Sety Zápasy
1 Nové Bránice A  21 15 1 5 67 391:332 228:150
2 Moravské Knínice A  21 14 2 5 65 365:357 225:153
3 Rebešovice A  21 12 3 6 60 376:333 211:167
4 Hrušovany A  21 12 2 7 59 358:333 206:172
5 Mokrá B  21 11 0 10 54 318:383 178:200
6 Radostice A  21 9 2 10 50 318:388 193:185
Rebešovice "B" - konečná tabulka sezóny 2012/2013:
Okresní přebor 1. třídy Tabulka:
1. Nové Bránice "A" 11 9 0 2 0 126:72 38
2. Moravské Knínice "A" 11 9 0 2 0 133:65 38
3. Radostice "A" 11 9 0 2 0 118:80 38
4. Rebešovice "A" 11 7 1 3 0 114:84 33
5. Hrušovany "A" 11 7 1 3 0 109:89 33
6. Mokrá "B" 11 6 0 5 0 101:97 29
7. Telnice 11 4 1 6 0 90:108 24
8. SK Kuřim "B" 11 4 0 7 0 72:126 23
9. Nové Bránice "B" 11 3 1 7 0 88:110 21
10. Rebešovice "B" 11 3 1 7 0 80:118 21
11. Lažánky "A" 11 1 1 9 0 79:119 15
12. Tišnov "D" 11 1 0 10 0 78:120 14

Rebešovice "C" - konečná tabulka sezóny 2012/2013:

Okresní přebor 3. třídy Tabulka:

1. Prštice 11 9 2 0 0 131:67 40
2. Ostopovice "B" 11 7 3 1 0 127:71 35
3. Říčany 11 6 3 2 0 119:79 32
4. Silůvky "D" 11 6 3 2 0 117:81 32
5. Lažánky "B" 11 6 2 3 0 113:85 31
6. Nové Bránice "C" 11 6 2 3 0 109:89 31
7. Moravské Knínice "B" 11 5 1 5 0 95:103 27
8. Rebešovice "C" 11 5 0 6 0 110:88 26
9. Ostrovačice "A" 11 3 0 8 0 65:133 20
10. Prace "B" 11 2 1 8 0 83:115 18
11. Radostice "C" 11 2 1 8 0 70:128 18
12. Sokol Kuřim "B" 11 0 0 11 0 49:149 11

Rebešovice "D" - konečná tabulka sezóny 2012/2013:

Okresní přebor 4. třídy Tabulka:

1. Oslavany "B" 11 10 0 1 0 146:52 41
2. Ivančice "C" 11 7 3 1 0 129:69 35
3. Neslovice 11 7 3 1 0 127:71 35
4. Nedvědice "B" 11 7 2 2 0 128:70 34
5. Lomnička "A" 11 6 0 5 0 108:90 29
6. Tvarožná "B" 11 5 0 6 0 91:107 26
7. Kanice "A" 11 4 3 4 0 95:103 26
8. Ořechov "B" 11 4 2 5 0 97:101 25
9. Rebešovice "D" 11 4 0 7 0 65:133 23
10. D.H. Loučky "A" 11 3 2 6 0 82:116 22
11. Tvarožná "C" 11 1 0 10 0 58:140 14
12. Mokrá "D" 11 0 1 10 0 62:136 12