Sezóna 2013-2014

Rebešovice "A" - tabulka - druhá polovina soutěže:

Krajská soutěž II. třídy A
Tabulka:
1. TTC Sokol Znojmo D 17 11 1 5 0 156:104 51
2. TJ Sokol Rebešovice A 17 11 1 5 0 139:115 51
3. SK Slatina - Brno D 17 10 1 6 0 138:115 48
4. TJ Sokol Křepice A 17 9 2 6 0 141:138 46
5. KST Oltec Brno B 17 8 2 7 0 140:123 43
6. MK Řeznovice B 17 8 2 7 0 135:132 43
7. Orel Ivančice B 17 7 4 6 0 135:135 42
8. Orel Silůvky B 17 6 3 8 0 128:146 38
9. Orel Únanov B 17 6 2 9 0 117:148 37
10. TTC Sokol Znojmo C 17 6 2 9 0 136:146 37
11. TJ Sokol Nové Bránice A 17 5 4 8 0 124:142 36
12. TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 17 2 2 13 0 112:157 25
 

Rebešovice "B" - tabulka - druhá polovina soutěže:

Okresní přebor 1. třídy
Tabulka:
1. Silůvky "C" 18 18 0 0 0 225:99 72
2. N. Bránice "B" 18 14 1 3 0 202:122 61
3. Rebešovice "B" 18 10 1 7 0 177:147 49
4. Nedvědice "A" 18 9 0 9 0 155:169 45
5. Mokrá "B" 18 7 5 6 0 173:151 44
6. Telnice "A" 18 8 1 9 0 153:171 43
7. Lažánky "A" 18 6 4 8 0 155:169 40
8. Tišnov "C" 18 6 3 9 0 140:184 39
9. Ořechov "A" 18 6 3 9 0 146:178 39
10. Řeznovice "D" 18 5 2 11 0 147:177 35
11. Oslavany "A" 18 4 4 10 0 143:181 34
12. Radostice "A" 18 2 2 14 0 128:196 26
 

 

Rebešovice "C" - tabulka - druhá polovina soutěže:

Okresní přebor 3. třídy
Tabulka:
1. Lomnička "A" 16 16 0 0 0 212:76 64
2. Rebešovice "C" 16 13 1 2 0 190:98 56
3. Nedvědice "B" 16 9 2 5 0 151:137 45
4. Oslavany "B" 17 8 4 5 0 165:141 45
5. Neslovice 17 7 3 7 0 142:164 41
6. Ostopovice "B" 16 6 3 7 0 140:148 37
7. Ořechov "B" 16 6 2 8 0 141:147 36
8. N. Bránice "C" 17 5 4 8 0 138:168 36
9. M. Knínice "B" 16 4 3 9 0 129:159 31
10. D.H. Loučky "A" 17 4 1 12 0 126:180 30
11. Radostice "B" 16 0 1 15 0 86:202 17
12. Prace "B" 0 0 0 0 0 0:0 0
 

Rebešovice "D" - tabulka - druhá polovina soutěže:

Okresní přebor 4. třídy
Tabulka:
1. Střelice 18 16 2 0 0 235:89 68
2. Lažánky "C" 18 15 0 3 0 233:91 63
3. Tvarožná "C" 18 10 1 7 0 169:155 49
4. Řeznovice "F" 17 9 4 4 0 188:118 48
5. Kanice 17 10 1 6 0 168:138 48
6. Ostrovačice 18 9 3 6 0 176:148 48
7. S. Kuřim "B" 18 9 0 9 0 165:159 45
8. Rebešovice "D" 18 7 1 10 0 142:182 40
9. Tvarožná "B" 18 6 3 9 0 150:174 39
10. Mokrá "D" 16 3 2 11 0 102:186 27
11. Nosislav "A" 18 2 2 14 0 108:216 26
12. Oslavany "C" 18 0 1 17 0 72:252 19