Sezóna 2014-2015

Výsledky TJ Sokol Rebešovice "A": 
Krajská soutěž II. třídy A
1 04. 10. 2014 17:30 SK Slatina - Brno D TJ Sokol Rebešovice A 10:0  
2 04. 10. 2014 10:00 MK Řeznovice B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
3 18. 10. 2014 17:00 Orel Ivančice B TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
4 19. 10. 2014 10:30 TJ Sokol Nové Bránice A TJ Sokol Rebešovice A 2:10  
5 01. 11. 2014 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Silůvky B 10:5  
6 02. 11. 2014 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 10:6  
7 15. 11. 2014 14:30 Orel Únanov B TJ Sokol Rebešovice A 7:10  
8 29. 11. 2014 17:30 TJ Sokol Křepice A TJ Sokol Rebešovice A 10:8  
9 30. 11. 2014 10:30 KST Oltec Brno B TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
10 13. 12. 2014 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TTC Sokol Znojmo D 5:10  
11 14. 12. 2014 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TTC Sokol Znojmo C 10:7  
12 10. 01. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A SK Slatina - Brno D 10:4  
13 11. 01. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A MK Řeznovice B 10:1  
14 24. 01. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Ivančice B 10:8  
15 25. 01. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Nové Bránice A 10:6  
16 07. 02. 2015 17:30 Orel Silůvky B TJ Sokol Rebešovice A 4:10  
17 08. 02. 2015 09:30 TJ Jiskra Hrušovany u Brna A TJ Sokol Rebešovice A 6:10  
18 21. 02. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Únanov B      
19 07. 03. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Křepice A      
20 08. 03. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Oltec Brno B      
21 21. 03. 2015 14:30 TTC Sokol Znojmo D TJ Sokol Rebešovice A      
22 21. 03. 2015 10:00 TTC Sokol Znojmo C TJ Sokol Rebešovice A    

Výsledky TJ Sokol Rebešovice "B"

Okresní přebor 1. třídy
1 05. 10. 2014 14:00 Řeznovice "D" Rebešovice "B" 7:11  
2 12. 10. 2014 09:00 Rebešovice "B" Mokrá "B" 10:8  
3 19. 10. 2014 09:00 Nedvědice "A" Rebešovice "B" 10:8  
4 26. 10. 2014 09:00 Rebešovice "B" Telnice "A" 12:6  
5 02. 11. 2014 09:00 Ořechov "A" Rebešovice "B" 5:13  
6 08. 11. 2014 17:00 Rebešovice "B" Lažánky "A" 7:11  
7 09. 11. 2014 09:00 Tišnov "C" Rebešovice "B" 4:14  
8 16. 11. 2014 09:00 Rebešovice "B" Oslavany "A" 13:5  
9 23. 11. 2014 09:00 N. Bránice "B" Rebešovice "B" 8:10  
10 30. 11. 2014 09:00 Rebešovice "B" Radostice "A" 13:5  
11 14. 12. 2014 09:00 Silůvky "C" Rebešovice "B" 11:7  
12 11. 01. 2015 09:00 Rebešovice "B" Řeznovice "D" 11:7  
13 18. 01. 2015 09:00 Mokrá "B" Rebešovice "B" 11:7  
14 25. 01. 2015 09:00 Rebešovice "B" Nedvědice "A" 10:8  
15 01. 02. 2015 09:00 Telnice "A" Rebešovice "B" 11:7  
16 08. 02. 2015 09:00 Rebešovice "B" Ořechov "A" 7:11  
17 14. 02. 2015 17:00 Lažánky "A" Rebešovice "B" 10:8  
18 15. 02. 2015 09:00 Rebešovice "B" Tišnov "C" 9:9  
19 22. 02. 2015 09:00 Oslavany "A" Rebešovice "B"      
20 01. 03. 2015 09:00 Rebešovice "B" N. Bránice "B"      
21 08. 03. 2015 09:00 Radostice "A" Rebešovice "B"      
22 15. 03. 2015 09:00 Rebešovice "B" Silůvky "C"
 

Výsledky TJ Sokol Rebešovice "C":

Okresní přebor 3. třídy
1 05. 10. 2014 09:00 Rebešovice "C" M. Knínice "B" 10:8  
2 12. 10. 2014 09:00 D.H. Loučky "A" Rebešovice "C" 6:12  
3 19. 10. 2014 09:00 Rebešovice "C" Neslovice 15:3  
4 26. 10. 2014 09:00 Oslavany "B" Rebešovice "C" 5:13  
5 02. 11. 2014 09:00 Rebešovice "C" N. Bránice "C" 12:6  
7 09. 11. 2014 09:00 Rebešovice "C" Nedvědice "B" 14:4  
8 16. 11. 2014 09:00 Ořechov "B" Rebešovice "C" 4:14  
9 23. 11. 2014 09:00 Rebešovice "C" Ostopovice "B" 8:10  
10 30. 11. 2014 09:00 Radostice "B" Rebešovice "C" 6:12  
11 14. 12. 2014 09:00 Rebešovice "C" Lomnička "A" 7:11  
12 11. 01. 2015 09:00 M. Knínice "B" Rebešovice "C" 8:10  
13 18. 01. 2015 09:00 Rebešovice "C" D.H. Loučky "A" 11:7  
14 25. 01. 2015 09:00 Neslovice Rebešovice "C" 1:17  
15 01. 02. 2015 09:00 Rebešovice "C" Oslavany "B" 16:2  
16 08. 02. 2015 09:00 N. Bránice "C" Rebešovice "C" 9:9  
18 15. 02. 2015 09:00 Nedvědice "B" Rebešovice "C" 8:10  
19 22. 02. 2015 09:00 Rebešovice "C" Ořechov "B"      
20 01. 03. 2015 09:00 Ostopovice "B" Rebešovice "C"      
21 08. 03. 2015 09:00 Rebešovice "C" Radostice "B"      
22 15. 03. 2015 09:00 Lomnička "A" Rebešovice "C"    

Výsledky TJ Sokol Rebešovice "D":

Okresní přebor 4. třídy
1 05. 10. 2014 14:00 Řeznovice "F" Rebešovice "D" 18:0  
2 12. 10. 2014 09:00 Rebešovice "D" Mokrá "D" 11:7  
3 19. 10. 2014 09:00 S. Kuřim "B" Rebešovice "D" 15:3  
4 26. 10. 2014 09:00 Rebešovice "D" Ostrovačice 7:11  
5 02. 11. 2014 09:00 Lažánky "C" Rebešovice "D" 17:1  
6 08. 11. 2014 17:00 Rebešovice "D" Tvarožná "C" 7:11  
7 09. 11. 2014 09:00 Oslavany "C" Rebešovice "D" 7:11  
8 16. 11. 2014 09:00 Rebešovice "D" Tvarožná "B" 11:7  
9 23. 11. 2014 09:00 Nosislav "A" Rebešovice "D" 3:15  
10 30. 11. 2014 09:00 Rebešovice "D" Kanice 8:10  
11 14. 12. 2014 09:00 Střelice Rebešovice "D" 15:3  
12 11. 01. 2015 09:00 Rebešovice "D" Řeznovice "F" 2:16  
13 18. 01. 2015 09:00 Mokrá "D" Rebešovice "D" 4:14  
14 25. 01. 2015 09:00 Rebešovice "D" S. Kuřim "B" 8:10  
15 01. 02. 2015 09:00 Ostrovačice Rebešovice "D" 9:9  
16 08. 02. 2015 09:00 Rebešovice "D" Lažánky "C" 11:7  
17 14. 02. 2015 17:00 Tvarožná "C" Rebešovice "D" 13:5  
18 15. 02. 2015 09:00 Rebešovice "D" Oslavany "C" 16:2  
19 22. 02. 2015 09:00 Tvarožná "B" Rebešovice "D"      
20 01. 03. 2015 09:00 Rebešovice "D" Nosislav "A"      
21 08. 03. 2015 09:00 Kanice Rebešovice "D"      
22 15. 03. 2015 09:00 Rebešovice "D" Střelice